Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Ponad 100 tysięcy pasażerów Lufthansy musi zmienić w czwartek plany podróży. Fot. www.wikipedia.org / Wo st 01
Ponad 100 tysięcy pasażerów Lufthansy musi zmienić w czwartek plany podróży. Fot. www.wikipedia.org / Wo st 01
Ponad 100 tysięcy pasażerów Lufthansy musi zmienić w czwartek plany podróży. To z powodu kolejnego dnia strajku stewardess i stewardów przewoźnika.
Tylko w czwartek nie odbędzie się blisko tysiąc lotów. Związkowcy protestują przeciwko cięciom przywilejów emerytalnych dla nowo zatrudnianych pracowników. Domagają się też podwyżek.

Władze firmy zapowiadają, że nie zrezygnują ze zmian, ponieważ zbyt często szły na ustępstwa wobec związków.

To kolejna już odsłona protestu pracowników niemieckiego przewoźnika w tej sprawie.

Akcja trwa od piątku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty