Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Autopromocja  
Zobacz

Lufthansa. Fot. www.wikipedia.org / Wo st 01
Lufthansa. Fot. www.wikipedia.org / Wo st 01
Akcja protestacyjna miała zakończyć się w czwartek, ale będzie kontynuowana również w piątek - poinformował związek zawodowy przewoźnika.
Strajk w piątek obejmie samoloty odlatujące z niemieckich lotnisk, ale tylko te kursujące na krótkich dystansach. Nie podano, które konkretnie loty zostaną anulowane. Dotychczas z powodu strajku, który rozpoczął się w środę, anulowano ponad 1800 lotów.

Na dotychczasowym strajku - według przewoźnika - ucierpiało ponad 215 tysięcy pasażerów. Niewykluczone, że jeśli piloci nie osiągną porozumienia z dyrekcją, strajk przedłuży się na kolejne dni. Związek zawodowy pilotów walczy o podwyżki już od 2014 r. argumentując, że pensje w Lufthansie nie wzrosły od pięciu lat.
Materiał Mateusza Madejskiego

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty