Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje dziś o wysokości stóp procentowych. We wtorek rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie Rady.
Ekonomista w Santander Bank Polska, Grzegorz Ogonek uważa, że członkowie Rady utrzymają obecny poziom stóp nie tylko dzisiaj, ale też na kolejnych posiedzeniach w tym roku. Ekspert wskazuje, że analizy, którymi kierują się członkowie Rady wskazują na to, że w tym roku inflacja będzie spadać.

Od poziomu stóp zależy między innymi oprocentowanie kredytów w złotych.

Obecnie podstawowa stopa procentowa Narodowego Banku Polskiego wynosi 6,75 procent.
Ekonomista w Santander Bank Polska, Grzegorz Ogonek uważa, że członkowie Rady utrzymają obecny poziom stóp nie tylko dzisiaj, ale też na kolejnych posiedzeniach w tym roku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty