Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Zdaniem Piotra Kęsika, kandydatka SLD na prezydenta za mało aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Zdaniem Piotra Kęsika, kandydatka SLD na prezydenta za mało aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Szczeciński działacz Sojuszu Lewicy Demokratycznej dystansuje się od działań władz partii. Zdaniem Piotra Kęsika, kandydatka SLD na prezydenta za mało aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą.
W "Rozmowach pod krawatem" Kęsik podkreślił, że wystawienie w wyborach Magdaleny Ogórek było decyzją szefa Sojuszu - Leszka Millera i to on odpowiada za kampanię.

- Za wynik pani Magdaleny Ogórek odpowiada przewodniczący Miller i sztab. To oni, mam nadzieję, w pełni kontrolują wszystkie wydarzenia, które mają miejsce lub których nie widzimy i których nie ma. Mam nadzieję, że to przemyślana strategia - powiedział były szczeciński radny SLD.

Kęsik podkreślił, że władze partii nie konsultowały z działaczami pomysłu wystawienia Magdaleny Ogórek w wyścigu do fotela prezydenckiego.

- Mnie nikt nie pytał, czy pani Magdalena Ogórek jest dobrym pomysłem, więc w żaden sposób nie czuję się odpowiedzialny za panią Magdalenę Ogórek - stwierdził Kęsik.

Kandydatura Magdaleny Ogórek od początku budzi wiele kontrowersji w szeregach SLD.
Część polityków skrytykowała między innymi to, że oficjalnie jej sylwetkę zaprezentowano w dzień śmierci Józefa Oleksego. W tym samym dniu zapadła decyzja o zawieszeniu w prawach członka partii posła SLD ze Szczecina - Grzegorza Napieralskiego za krytyczne wypowiedzi pod adresem zarządu lewicy.

Posłuchaj "Rozmów pod krawatem" i zobacz wideo.
W "Rozmowach pod krawatem" Kęsik podkreślił, że wystawienie w wyborach Magdaleny Ogórek było decyzją szefa Sojuszu - Leszka Millera i to on odpowiada za kampanię.
Kęsik podkreślił, że władze partii nie konsultowały z działaczami pomysłu wystawienia Magdaleny Ogórek w wyścigu do fotela prezydenckiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty