Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec zostały brązowymi medalistkami mistrzostw świata w sprinterskim biegu sztafetowym kobiet.
Polki zajęły w Falun trzecie miejsce, za Norweżkami i Szwedkami. To pierwszy medal dla Polski w biegach w drużynowych konkurencjach narciarskich mistrzostw świata. /Foto Olimpik/x-news /Foto Olimpik/x-news

Radio Szczecin