My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali z Cracovią w Krakowie 1:4 w 13. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. To pierwsza w tym sezonie ekstraklasy przegrana "portowców".
Do przerwy był remis 0:0. Początek drugiej połowy należał jednak do gospodarzy.

Prowadzenie dla Cracovii uzyskał w 48. minucie Mateusz Cetnarski, a trzy minuty później było już 2:0 po golu Łotysza Denisa Rakelsa.

W 56. minucie kontaktowego gola dla Pogoni strzelił Łukasz Zwoliński. Odpowiedź Cracovii była niemal natychmiastowa i już po sześciu minutach było 3:1 po bramce Łotysza Rakelsa.

Rezultat sobotniego pojedynku w 71. minucie ustalił Marcin Budziński i Cracovia pokonała Pogoń 4:1.

Mimo porażki w Krakowie, drużyna trenera Czesława Michniewicza nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli ekstraklasy.

W kolejnym ligowym meczu - w piątek w Szczecinie - piłkarze Pogoni zmierzą się z Górnikiem Zabrze.