Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  ogłoszenie
  autopromocja

Marcel Granollers. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Rozstawiony z numerem pierwszym Marcel Granollers odpadł z tenisowego turnieju Pekao Szczecin Open. Hiszpan w pierwszej rundzie skreczował w starciu z Francuzem Jonathanem Eyssericiem.
Pojedynek dobrze rozpoczął się dla Granollersa, który pewnie wygrał pierwszego seta 6:4. W drugiej partii Eysseric prowadził 4:1, ale Hiszpan zdołał doprowadzić do remisu. Dwa ostatnie gemy wygrał jednak Francuz i było po jeden w setach. Na początku trzeciej odsłony przy prowadzeniu Francuza Granollers poprosił o przerwę medyczną. Po kilku minutach Hiszpan powrócił na kort, ale po przegranym drugim gemie zrezygnował z dalszej gry z powodu problemów z mięśniami brzucha.

Do drugiej rundy singla awansował we wtorek rozstawiony z numerem trzecim Dustin Brown. Niemiec o jamajskich korzeniach, który triumfował w szczecińskim challengerze przed dwoma laty, w swoim pierwszym pojedynku pokonał Estończyka Wladimira Iwanowa 6:3, 6:7, 6:2.