Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

W czwartek Zaborowski był lepszy od Wojdaka zdobywając złoty medal na 400 metrów kraulem. Fot. Facebook Filip Zaborowski
Po złocie jest srebro. Filip Zaborowski z MKP Szczecin zdobył srebrny medal Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu na krótkim basenie odbywających się w Olsztynie.
Zawodnik trenera Mirosława Drozda był drugi w wyścigu na 1500 metrów stylem dowolnym. Szczecinianin przegrał jedynie z Wojciechem Wojdakiem z Unii Oświęcim, który przed tygodniem w Kanadzie na tym dystansie wywalczył brązowy medal Mistrzostw Świata.

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu na krótkim basenie potrwają w Olsztynie do niedzieli.