Realizacja: Piotr Sawiński [Radio Szczecin]
Księgowi z Biura24h z Goleniowa wygrali bieg sztafet firmowych, który odbył się w sobotę w parku Kasprowicza w Szczecinie. W rywalizacji na dystansie 4x4 km stanęło 236 czteroosobowych zespołów, w tym także drużyna Radia Szczecin.
Triumfatorzy zawodów pobiegli w składzie: Michał Hulewicz, Robert Chomont, Mariusz Sapikowski i Sławomir Harasimowicz. Na mecie nie kryli radości.

- Super! Jesteśmy zadowoleni, bo jesteśmy typowymi amatorami-biegaczami - przyznali zawodnicy.

Drużyna Radia Szczecin w składzie: Jarek Gowin, Kasia Świerczyńska, Radek Jaczmiński i Wojtek Zagaj uplasowała się w pierwszej połowie stawki. W generalnej klasyfikacji zajęliśmy 110. miejsce na 228 sztafet, a w klasyfikacji sztafet mieszanych 53. na 133 drużyny z czasem 1:29:13.

- To była świetna zabawa połączona z odrobiną rywalizacji. Rewelacyjna sprawa. Zachęcam do udziału w takich imprezach. Teraz będziemy solidnie trenować, żeby za rok pobiec jeszcze szybciej - mówi Jarek Gowin.

- Plan jest taki, że chłopaki ciągną drużynę, a ja im kibicuję - mówiła jedna z biegaczek.

- Jesteśmy mile zaskoczeni, że udało nam się dziś wygrać, ambitni amatorzy - cieszył się Robert Chomont z Biuro24h.

To była trzecia edycja NCDC Business Race. W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział 125 sztafet z ponad 100 firm.
- To była świetna zabawa połączona z odrobiną rywalizacji - mówi Jarek Gowin.
Relacja Radosława Jaczmińskiego
Księgowi z Biura24h z Goleniowa wygrali bieg sztafet firmowych, który odbył się w sobotę parku Kasprowicza w Szczecinie. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Bieg sztafet firmowych w parku Kasprowicza w Szczecinie. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]