Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Festyn Radia Szczecin z okazji rozpoczęcia wakacji trwa na szczecińskich Jasnych Błoniach. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Festyn Radia Szczecin z okazji rozpoczęcia wakacji trwa na szczecińskich Jasnych Błoniach. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Festyn Radia Szczecin z okazji rozpoczęcia wakacji trwa na szczecińskich Jasnych Błoniach. W okolicy fontanny Bartłomiejka można postrzelać z łuku czy pograć w minigolfa.
Jest też rowerowy tor przeszkód dla dzieci. Amatorzy jednośladów mogą też spróbować swoich sił na "latającym rowerze". Aby wykręcić w powietrzu pełne kółko - niczym wahadło - trzeba tylko odpowiednio szybko pedałować.

- Nie skakałem na bungee, ale myślę, że to wcale nie jest łatwiejsze - mówił jeden z uczestników.

- Uczestnicy za pomocą siły własnych nóg mogą wznieść się aż siedem metrów nad ziemią i podziwiać szczecińskie Jasne Błonia. Ale jest to sport dla odważnych, ale każdy może spróbować - zachęcał Adam Bielewski.

- Nie spadłem, nie zatrzymałem się. Najgorzej jak się tam na górze zatrzyma i wisi głową w dół..., ale jak się nabierze prędkości i kółko się kręci, to jest bardzo sympatycznie. Polecam wszystkim, naprawdę niesamowite wrażenia... - relacjonował kolejny śmiałek.

- W piłkę już graliśmy, teraz czas na golfa - mówił inny z uczestników i dodawał: - Pogoda nie jest ważna, jak się chce, to się fajnie bawi!

Festyn potrwa do godziny 16. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
- Uczestnicy za pomocą siły własnych nóg mogą wznieść się aż siedem metrów nad ziemią i podziwiać szczecińskie Jasne Błonia. Ale jest to sport dla odważnych, ale każdy może spróbować - zachęcał Adam Bielewski. - Nie spadłem, nie zatrzymałem się. Najgorzej
Relacja Wojciecha Zagaja

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty