Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Kapitan Borchardt gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Kapitan Borchardt gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Na burcie z serduszek wykleili wielkie serce - żaglowiec Kapitan Borchardt gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Stojącą przy Wałach Chrobrego jednostkę można zwiedzać do godziny 19.
Armator tej jednostki przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedno miejsce na rejs do Skandynawii. Wyprawę do Göteborga lub Stavanger licytować można w Internecie - mówi Marcin Knaś z Biura Armatorskiego Kapitana Borchatdta.

- Na aukcję wystawiony jest też zabytkowy blok z fału latacza, który przebył tysiące mil. Jest tez dzieło sztuki bosmańskiej - węzeł topowy, czyli tzw. róża wiatrów. Pierwsi goście pojawili się już przed godziną 10 - mówi Knaś.

Kapitan Borchardt to najstarszy żaglowiec pływający pod polską banderą, obchodzący w tym roku 100-lecie wodowania. Od sierpnia jego portem macierzystym jest Szczecin. Od rana gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako najstarsza i największa „puszka” w Szczecinie.
Wyprawę do Göteborga lub Stavanger licytować można w Internecie - mówi Marcin Knaś z Biura Armatorskiego Kapitana Borchatdta.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty