Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Jakub Kozieł. Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Jakub Kozieł. Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
- "Marsz Równości" bardziej szkodzi niż pomaga - uważa Jakub Kozieł, kandydat na prezydenta Szczecina popierany przez Ruch Kukiz'15 i Partię Wolność Janusza Korwin-Mikkego.
- Ten marsz bardziej szkodzi niż pomaga, bo jednak wzbudza w mieszkańcach niechęć. Zwykli, szarzy obywatele nie rozumieją tego sporu. Tak naprawdę on się dobrze "klika", dobrze się czyta. Pod każdym artykułem, który dotyczy tego tematu, pojawia się mnóstwo komentarzy - mówił Kozieł w "Rozmowach pod krawatem".

- Czy coś rozwiązuje? - zapytał prowadzący rozmowę, Przemysław Szymańczyk.

- Nic nie rozwiązuje. Wzbudza tylko niechęć jednej grupy do drugiej - odpowiedział kandydat.

Jakub Kozieł dodał, że choć nie podoba mu się idea "Marszu Równości", to nie jest za zakazem tego rodzaju demonstracji w Szczecinie.

Manifestacja środowisk LGBT oraz osób ich wspierających odbyła się w sobotę. Według różnych szacunków, w marszu wzięło udział od tysiąca do trzech tysięcy uczestników.
- Ten marsz bardziej szkodzi niż pomaga, bo jednak wzbudza w mieszkańcach niechęć. Zwykli, szarzy obywatele nie rozumieją tego sporu - mówił Jakub Kozieł.

Dodaj komentarz 5 komentarzy

Czyją niechęć? Homofobów? Normalnym, zwykłym ludziom nie przeszkadza - co było widać przy okazji "bitwy pod parasolkami". Ja rozumiem, że kandydat na prezydenta nie ma nic przeciwko gejom i lesbijkom, do wiezienia by ich nie wsadzał ale jednak wg niego najlepiej niech się schowają z widoku i nie drażnią swoją odmiennością tak? To ja choć sam gejem nie jestem dziękuję za taką równość...
Gdzie jest informacja o spotkaniu z mieszkańcami Szczecina oraz prezentacji kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta i sejmiku, która odbyła się w poniedziałek przed szczecińskim magistratem? O wizycie wiceprzewodniczącej Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz na tym spotkaniu w poniedziałek?

Pierwszym krokiem do wygrania z PiS-em w wyborach parlamentarnych w 2019 r. będzie zwycięstwo w wyborach samorządowych - zapowiada wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. Posłanka Nowoczesnej przyjechała w poniedziałek na spotkanie z mieszkańcami Szczecina oraz na prezentację kandydatów partii (w ramach Koalicji Obywatelskiej) do Rady Miasta i sejmiku, która odbyła się w poniedziałek przed szczecińskim magistratem. Szefową Nowoczesnej wspierali szczecińscy politycy tej formacji: poseł Piotr Misiło i Przemysław Słowik.

PS. Tak wygląda PiSowski "pluralizm"???
Tylko kobieta i mężczyzna tworzy rodzinę, bez rodzin ten naród w końcu wyginie!
człowiek normalny..... czy to taki stwór którego nikt nie widział? ale wg mnie NORMALNY stwór nie potrzebuje świecić gołą d..ą na mieście, dlatego tzw. "równi" nigdy nimi nie będą skoro potrzebują akceptacji swojej ewidentnej choroby umysłowej, właśnie dlatego robią marsze aby paradoksalnie ukryć swoją dewiację...
przepraszam, poprawię troszkę
aby pokazać że ich dewiacja to niby coś normalnego - także siłą narzucają innym że ich dewiacja to coś normalnego

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty