Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Tomasz Poręba. Źródło fot. www.tomaszporeba.pl
Tomasz Poręba. Źródło fot. www.tomaszporeba.pl
- Choćby nie wiem co obiecali, zawsze zderzą się z jednym słowem. To słowo to "wiarygodność" czy raczej jej brak - tak o "sześciopaku" Platformy Obywatelskiej na wybory samorządowe mówił w "Rozmowach pod krawatem" szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.
PO "sześciopakiem" nazwała pakiet swoich propozycji wyborczych, między innymi "przyjazną edukację", "rozbudowę dróg lokalnych" czy "Polskę bez smogu".

- W 15 na 16 sejmików wojewódzkich rządziło PO i PSL, dlaczego nic nie zrobili dla Polaków? - pytał europoseł PiS Tomasz Poręba. - Puste obietnice i brak wiarygodności tych obietnic. Osiem lat rządów Platformy i Polskiego Stronnictwa Ludowego to był naprawdę wystarczający czas na to, żeby wcielać w życie te wszystkie szczytne idee. A jak to wyglądało, to myślę, że Polacy wciąż pamiętają. W ich programie jest między innymi walka ze smogiem, kiedy są oficjalne dane Komisji Europejskiej, że w czasie rządów PO-PSL nie zrobili nic z tym tematem. Choćby nie wiem co obiecali, zawsze zderzą się z jednym słowem. To słowo to "wiarygodność" albo jej brak.

Koalicja Obywatelska zaprezentowała właśnie nowy billboard z hasłem "Polska ma przyszłość". - Dziękuję im za to - mówił w naszym studiu Poręba. - Dzięki rządom PiS Polska ma przyszłość i cieszę się, że opozycja to docenia - komentował.

Wybory samorządowe w Polsce odbędą się 21 października. Drugą turę wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zaplanowano na 4 listopada.
- W 15 na 16 sejmików wojewódzkich rządziło PO i PSL, dlaczego nic nie zrobili dla Polaków? - pytał europoseł PiS Tomasz Poręba.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty