Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Tadeusz Cymański. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Tadeusz Cymański. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Zjednoczona Prawica w wyborach samorządowych osiągnęła niewątpliwie sukces, martwią jednak głosowania w dużych miastach - w ten sposób wyniki wyborów komentował Tadeusz Cymański, wiceprzewodniczący klubu poselskiego PiS.
Jak przekonywał, sukcesem jest zdobyta liczba głosów, bo jest ich o milion więcej niż cztery lata temu. Cieszą też wyniki wyborów do sejmików województwa, niedosyt pozostawia wynik w dużych miastach.

- Są jednak rzeczy do poprawienia przed wyborami parlamentarnymi - mówił Cymański w "Rozmowach pod krawatem". - Na pewno ogromne rezerwy tkwią w samej organizacji w naszych szeregach. Mamy struktury, ale trzeba je wzmocnić. To, co mówi prezes, nawet może czasami trochę za ostro, pogonić do roboty. Druga rzecz to przekaz.

PiS zdobył większość w dziewięciu sejmikach wojewódzkich. W wyborach do zachodniopomorskiego sejmiku partia zajęła drugie miejsce i zdobyła 11 mandatów. Do drugiej tury wyborów na prezydenta Szczecina dostał się również kandydat PiS-u Bartłomiej Sochański. 4 listopada zmierzy się z Piotrem Krzystkiem.
- Są jednak rzeczy do poprawienia przed wyborami parlamentarnymi - mówił Cymański w "Rozmowach pod krawatem".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty