Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz

Gościem red. Przemysława Szymańczyka był prof. Maciej Drzonek. Fot. Radio Szczecin
Gościem red. Przemysława Szymańczyka był prof. Maciej Drzonek. Fot. Radio Szczecin
Prof. Maciej Drzonek komentuje najważniejsze wydarzenia na scenie politycznej w Polsce. Wśród nich gość "Rozmowy pod krawatem" wymienia wybory samorządowe, które przyniosły przetasowania i zmiany. Ich konsekwencje - jego zdaniem - dostrzeżemy dopiero w nadchodzącym roku. Prof. Drzonek roku 2018 nie nazywa jednak "przełomowym".
- To, na co ja zwróciłbym uwagę, to swego rodzaju postępująca "celebrytyzacja" polityki. Przynosi ona - moim zdaniem - negatywne skutki. Coraz częściej zarówno w polityce międzynarodowej jak i w krajowej widzimy, że politycy często opisują, a nie przedstawiają fakty. Istotniejsze jest to, jak się opisze, omówi, przedstawi zdarzenie, a niekoniecznie istotne jest to, jakim to zdarzenie jest - analizował prof. Drzonek.

Profesor Maciej Drzonek był ostatnim - w roku 2018 - gościem "Rozmów pod krawatem" Radia Szczecin.
- To, na co ja zwróciłbym uwagę, to swego rodzaju postępująca "celebrytyzacja" polityki. Przynosi to - moim zdaniem - negatywne skutki. Coraz częściej zarówno w polityce międzynarodowej jak i w krajowej widzimy, że politycy często opisują, a nie przedstaw

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty