Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Wszystkie komisje potrzebne do przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych drugiego dnia są już w pełnej obsadzie.
To oficjalna informacja Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. We wtorek egzaminy w regionie odbyły się bez problemów.

Według Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy w tzw. "rejestrze" pozostaje jeszcze blisko 250 osób z uprawieniami, które mogłyby służyć wsparciem przy czwartkowym egzaminie.

- Na ten egzamin, który dzisiaj się odbył, wykorzystaliśmy 70 osób z tego rejestru. Cały czas lista chętnych rośnie, mamy wsparcia z różnych kręgów. Najważniejsze, żeby osoba chętna miała kwalifikacje pedagogiczne - mówi Zarębskiej-Kuleszy.

Egzaminy gimnazjalne potrwają do piątku. W czwartek uczniowie pisać będą część przyrodniczo-matematyczną, a w piątek językową.
Według Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy w tzw. "rejestrze" pozostaje jeszcze około 250 osób z uprawieniami, które mogłyby służyć wsparciem przy czwartkowym egzaminie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty