Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Sporo kłopotów z przejazdem będą mieli kierowcy w czwartek po południu oraz w nocy z 20 na 21 kwietnia. Zbliżają się Święta Wielkanocne i - jak co roku - ulicami przejdą świąteczne procesje.
Pierwsze problemy w mieście rozpoczną się w piątek o godz. 15: procesja wyruszy spod kościoła pw. Matki Bożej Jasnogórskiej i przejdzie ulicami: Orawską, Lednicką, 9 Maja i ciągiem pieszym do ul. Orawskiej.

- Pracownicy Nadzoru Ruchu będą pilnowali i czuwali. Ewentualne zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej będą na polecenie dyspozytora centrali ruchu. Nie będzie zmian tras, ale będą chwilowe wstrzymania dlatego apelujemy do kierowców o ostrożność i uwagę, a pasażerów prosimy o cierpliwość - powiedziała Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg.

Kolejna procesja wyruszy kwadrans później i przejdzie ulicami prawobrzeża spod Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

W nocy z soboty na niedzielę procesje odbędą się na prawobrzeżu w centrum Szczecina. Trzeba będzie uważać m.in. na ul. Łubinowej i w okolicach Placu Ofiar Katynia.

Szczegóły na stronie internetowej ZDiTM.
- Pracownicy Nadzoru Ruchu będą pilnowali i czuwali. Ewentualne zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej będą na polecenie dyspozytora centrali ruchu. Nie będzie zmian tras, ale będą chwilowe wstrzymania dlatego apelujemy do kierowców o ostrożność i uwag

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty