Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Mat. Zrzutka.pl
Mat. Zrzutka.pl
"Chcemy godnie pożegnać naszych bliskich" - mówi rodzina pięciorga zmarłych w niedzielnym wypadku samochodowym w Szczecinie i prosi o pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Trwa zbiórka w internecie.
Pani Magdalena ze Stargardu straciła w wypadku mamę i siostrę, była ciocią trójki zmarłych dzieci.

- Mój tata stracił żonę, ja i brat straciliśmy mamę, rodzeństwo. To jest coś nie do opisania. Jest strasznie. Tego nie oddadzą żadne słowa. To się nie mieści w głowie - mówi pani Magdalena.

Rodzina założyła zbiórkę w sieci.

- Wiadomo, że żadne pieniądze nie zwrócą im życia, ale chciałabym wyprawić im piękną ceremonię. na która nie jestem w stanie sama wyłożyć. Chciałabym im zrobić po prostu piękne odejście. Nadal czekam aż przyjdą do drzwi - mówi pani Magdalena.

Rodzina prosi by korzystać tylko z tego adresu. Można kliknąć w ten link lub na portalu finansowania społecznościowego zrzutka.pl wpisać w wyszukiwarkę: "Pomoc Dla Zmarłej Tragicznie Rodziny Ze Stargardu".

W niedzielę na autostradzie A6 zderzyło się sześć samochodów osobowych i ciężarówka. Na miejscu zginęło sześć osób, w tym troje dzieci. 11 osób zostało rannych. Kierowca TIR-a trafił do aresztu tymczasowego, usłyszał zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Relacja Anny Łukaszek

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty