Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Rozmowa pod krawatem. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Rozmowa pod krawatem. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jest różnica: Ardanowski mówił do urzędników, a Neumann o wyborcach - tak w "Rozmowie pod krawatem" komentował nowe taśmy Krzysztof Zaremba, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
W nagraniach ujawnionych w mediach minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski narzeka na nieobsłużone wnioski rolników i mówi o groźbie utraty unijnych pieniędzy.

Z kolei szef klubu parlamentarnego PO, Sławomir Neumann w rozmowie z lokalnym działaczem uważa, że KOD jest niczym, że sądy do wyborów nie rozstrzygną żadnej sprawy.
Według posła Krzysztofa Zaremby z PiS - różnica jest znaczna.

- I to jest właśnie ta różnica, Ardanowski jak się wścieka i gdy za uzdę bierze całe to towarzystwo, to jest pro publico bono i w interesie polskich rolników i powierzonej mu funkcji, a tutaj słyszymy stek bluzgów i po raz kolejny kpienie z wyborców - mówił Zaremba.

Wybory parlamentarne - 13 października.
- I to jest właśnie ta różnica, Ardanowski jak się wścieka i gdy za uzdę bierze całe to towarzystwo, to jest pro publico bono i w interesie polskich rolników i powierzonej mu funkcji, a tutaj słyszymy stek bluzgów i po raz kolejny kpienie z wyborców - mów

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty