Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Jak mówi radny Artur Nycz, rozmowa co dalej z siedzibą pogotowia dopiero przed nami. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Jak mówi radny Artur Nycz, rozmowa co dalej z siedzibą pogotowia dopiero przed nami. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczera odpowiedź radnego Koalicji Obywatelskiej w "Kawiarence politycznej" Radia Szczecin. Konkretów w sprawie budowy nowej siedziby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego nie ma - przyznał radny Artur Nycz.
Nowa siedziba musi powstać, bo w miejscu obecnej ma być budowany gmach Urzędu Marszałkowskiego. Jak mówi radny Nycz, rozmowa co dalej z siedzibą pogotowia dopiero przed nami.

- Przed nami za chwilę budżet na 2020 rok i niewątpliwie tam będziemy podejmować decyzję, co dalej ze stacją Pogotowia - powiedział Nycz.

Nowe siedziby pogotowia mają powstać przy ul. Twardowskiego i Duńskiej. Natomiast nie ma oficjalnej informacji, gdzie będzie stacjonować Pogotowie podczas budowy Urzędu Marszałkowskiego.

- To kolejny problem - mówiła radna Małgorzata Jacyna-Witt z Prawa i Sprawiedliwości. - Już chodzą słuchy, że został pod to wynajęty budynek i pomieszczenia przy ulicy Mieszka I od jednego ze szczecińskich przedsiębiorców i że tam będzie zlokalizowana obecna stacja Pogotowia Ratunkowego do czasu jej wybudowania. Czyli ponosimy kolejne koszty na wynajęcie tych pomieszczeń, tego budynku, całej infrastruktury.

- To plotki - odparł Artur Nycz z KO. Radny jednak nie odpowiedział, gdzie ma się przenieść Pogotowie Ratunkowe w związku z budową siedziby Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.
Jak mówi radny Nycz, rozmowa co dalej z siedzibą pogotowia dopiero przed nami.
Nie ma oficjalnej informacji, gdzie będzie stacjonować Pogotowie podczas budowy Urzędu Marszałkowskiego. - To kolejny problem - mówiła radna Małgorzata Jacyna-Witt z Prawa i Sprawiedliwości.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty