Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Facebook / Grupa Rysunek dla bohaterów
Fot. Facebook / Grupa Rysunek dla bohaterów
Ogromne wparcie dla potrzebujących - to służby w czasie epidemii. To oni pomagają innym, ale i - w tych trudnych chwilach - wspierają się wzajemnie w walce o ludzkie zdrowie.
Dlatego dodają otuchy swoim kolegom po fachu - jak na przykład strażak-ratownik. - Dziękuję koleżankom i kolegom za walkę na pierwszej linii frontu z wirusem. To walka, którą wspólnie wygramy. Dołączę do Was. Dziękuję Wam dziś serdecznie za to, że jesteście - mówi strażak-ratownik.

Policjanci przekazują ciepłe słowa koleżankom i kolegom. - Za to, że jesteście. Za to, że razem walczymy z epidemią, Jesteśmy dla obywateli - dodaje policjant.

Słowa wsparcia kierują też strażacy-ochotnicy. - Wszystkim służbom biorącym udział w zwalczaniu epidemii, a w szczególności ratownikom medycznym, którzy codziennie są na pierwszej linii w walce z wirusem, razem z kolegami, życzymy dużo energii i wytrwałości - mówi jeden z nich.

Szczecinianie dołączają się do podziękowań i dokładają swoje. - Przede wszystkim wam, lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, kierowcy karetek i cała obsługo szpitali, za to, że nadal jesteście i nadal walczycie o nasze zdrowie i życie - podkreśla mieszkanka Szczecina.

Jeśli chcesz się dołączyć do wsparcia służb - weź udział np. w akcji "Rysunek dla bohaterów", w której chodzi o namalowanie na kartce bohaterów w czasie epidemii, którym chcesz okazać szacunek i wywieszeniu malunku w oknie swojego mieszkania czy samochodu.
Strażak-ratownik dodaje otuchy swoim kolegom po fachu.
Policjanci przekazują ciepłe słowa koleżankom i kolegom.
Słowa wsparcia kierują też strażacy-ochotnicy.
Szczecinianie dołączają się do podziękowań i dokładają swoje.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty