Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Przystanki "Zawadzkiego" w obu kierunkach zostają wyłączone z użytkowania do odwołania. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Przystanki "Zawadzkiego" w obu kierunkach zostają wyłączone z użytkowania do odwołania. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Autobusy linii 80 oraz nocnych 529 i 531 znikają z przebudowywanej ul. Szafera w Szczecinie.
Do Zarządu Dróg wpłynęło dużo skarg na wszechobecny pył i kłopoty z przejazdem w związku z ruchem ciężkiego sprzętu pracującego przy prowadzonej inwestycji.

- Zabieramy linie z ul. Szafera, z odcinka, który dotyczy placu budowy. W związku z tym autobusy będą musiały jechać zmienionymi trasami. Największe zmiany będą dla tych osób, które jeżdżą linią 80; w obu kierunkach będzie kursowała od przystanku Klonowica Zajezdnia ulicami Klonowica, Unii Lubelskiej i Wojska Polskiego do ronda Olszewskiego, a dalej bez zmian - informuje Hanna Pieczyńska.

Przystanki "Zawadzkiego" w obu kierunkach zostają wyłączone z użytkowania do odwołania.
- Największe zmiany będą dla tych osób, które jeżdżą linią 80; w obu kierunkach będzie kursowała od przystanku Klonowica Zajezdnia ulicami Klonowica, Unii Lubelskiej i Wojska Polskiego do ronda Olszewskiego, a dalej bez zmian - informuje Hanna Pieczyńska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty