Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Drugi dzień wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Pomorzu Zachodnim. Fot. facebook.com/andrzejduda/
Drugi dzień wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Pomorzu Zachodnim. Fot. facebook.com/andrzejduda/
Drugi dzień wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Pomorzu Zachodnim: głowa państwa o godz. 10 spotka się z mieszkańcami Łobza w Parku Miejskim.
Później, o godz. 11.30 Prezydent RP odwiedzi Stargard. Na tamtejszym rynku Andrzej Duda przekaże swój plan na następnych 5 lat.

Ze Stargardu kolumna prezydencka pojedzie na południowy-zachód województwa. O godz. 14.15 Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Myśliborza.

W środę prezydent RP spotkał się z polskimi i amerykańskimi żołnierzami na poligonie w Drawsku Pomorskim. Województwo odwiedził w środę również kontrkandydat urzędującego prezydenta w wyścigu o miano głowy państwa, Rafał Trzaskowski.

Przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej spotkał się z mieszkańcami Szczecinka i Wałcza.
Relacja Bartłomieja Czetowicza z godz. 10.00

Dodaj komentarz 8 komentarzy

po klęskach suszy i opadów - kolejna...
Przyjeżdża uświadamiać nas, JAKIE TO DZIADOSTWO RZĄDZIŁO Polską???
Kultura na miarę Kaczyńskiego, Lichockiej, Czarnka!
Jaki Pan, taki.... am
no właśnie. Kto?
TO MA BYĆ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ ??????????????
wstyd.
Uważajcie tam na drogach żeby przypadkiem kolumna SOP nie zepchnęła Was z drogi bo Duda spieszy się robiąc swoją kampanię wyborczą i nie patrzy na inne auta tylko spycha je z drogi.
Andrzej Duda przeprowadza najdroższą kampanie wyborczą w historii Polski. Dwa miliardy na media publiczne. Miliony na podróże po Polsce. Wszystko w ramach SOP. Wszystkie obietnice, transfery etc. Nie wiem czy ta kampania nie jest najdroższa na świecie. A wynik? Przy Kwaśniewskim to mierny.
A zwolenników już autokary wiozą ?
Jestem dumny z najlepszego prezydenta w historii ! komentarze typu (wstyd) POWINNY BYĆ TRAKTOWANE RADYKALNIE JAKO ZDRADA I OBRAZA GŁOWY PAŃSTWA ,
"zdrada"??? Chyba tajemnicy poliszynela!
ehhh.... niby tak "antykacap", a gada jak bolszewicki czekista :))
Brawo za obiektywizm. Czy wy - "dziennikarze", a właściwie aktyw partyjni macie w domu lustra? A może nie z macie w domu książek historii powszechnej. Więc przestrzegam: każda dyktatura kiedyś się skończy.
Ech, żeby ktoś obrazić, obrażany musi mieć minimum godności. A Adrian jej nie ma...

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty