Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Grupa Azoty i Pogoń Szczecin nie wykluczają dalszej biznesowej współpracy, być może jeszcze w tym sezonie.
Rozmawiali o tym w poniedziałek Prezes Dumy Pomorza Jarosław Mroczek oraz Prezes Zakładów Chemicznych "Police" dr Wojciech Wardacki.

- Propozycja udziału Grupy Azoty w nowej, lokalnej organizacji biznesowej wyszła od Pogoni Szczecin - przyznaje Prezes Jarosław Mroczek. - Ta inicjatywa bardzo się ciekawie rozwija, zaprosiłem tutaj też przedstawicieli, czy Zakłady Chemiczne "Police" do udziału w tym. Uważam, że powinniśmy łączyć środowiska jako kluby biznesowe, niezależnie od wielkości tych podmiotów. Ten region bez takiego silnego środowiska nie będzie się rozwijał.

- Propozycja Pogoni Szczecin jest warta rozważenia - przyznał Prezes Grupy Azoty dr Wojciech Wardacki. - Pan prezes próbował nas zainteresować innym pomysłem na wsparcie Pogoni przez środowisko lokalne. Obiecaliśmy, że się nad tym pochylimy i przeanalizujemy. My jesteśmy otwarci i nie wykluczam, że jeszcze te nasze drogi, gdzieś tam się spotkają.

Obie strony przyznały po poniedziałkowych rozmowach, że nie wykluczają w przyszłości powrotu do szerszej, niż do tej pory, współpracy biznesowej.
- Ten region bez takiego silnego środowiska nie będzie się rozwijał - podkreśla Mroczek.
- My jesteśmy otwarci i nie wykluczam, że jeszcze te nasze drogi gdzieś tam się spotkają - Wardacki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty