Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Sesja Rady Miasta. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Sesja Rady Miasta. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Chcą uchwalenia stanowiska z jednym zdaniem: "Szczecin wspiera kobiety" - to już oficjalna informacja, że w poniedziałek na wniosek klubu Koalicji Obywatelskiej odbędzie się sesja nadzwyczajna z tym jednym punktem w programie.
Uchwała ma formę graficzną, napis jest na czarnym tle, z czerwoną błyskawicą i logiem Strajku Kobiet.

Radni KO nie ukrywają, że demonstracje po wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji eugenicznej, to wstęp do obalenia rządu. Zdaniem opozycyjnego w radzie klubu PiS, rolą samorządu jest zarządzanie miastem, a nie angażowanie się w bieżącą politykę.

Sesję nadzwyczajną w Szczecinie można zwołać na wniosek przynajmniej 8 radnych.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

Zero informacji o tym że 5 kobiet z Polic ma postawione zarzuty za organizację marszu w Szczecinie? Cenzor się czegoś wstydzi? Tak samo zero informacji że w protestujących w Warszawie wjechał samochód który kierował funkcjonariusz ABW? Cenzor się czegoś wstydzi po raz kolejny?
Samochód służbowy Banasia też wjechał w protestujące....
Chore, że ktoś ma czelność domagania się stanowiska jawnie popierającego ataki na Kościół, obalenie demokratycznie wybranej władzy, czy język nienawiści w najbardziej plugawym wydaniu...
Do tego zero informacji o przemowie Jarka, która jeszcze bardziej go pogrążyła i jego chore komusze wizje, które nie tylko wprowadza do Polski przez ostatnie 30 lat, ale także wcześniej, gdy zamiast Jarosław K. pseudonim "Prezes", było Jarosław K. TW "Balbina". Co do radnych podległych "małemu dyktatorowi" to samorząd jest częścią polityki, więc nie angażowanie się było by nic nie robieniem, czyli tak jak oni, tylko ważne żeby pieniądze się u nich w kieszeni zgadzały. Nic nie myślą o tym co robią, nad czym głosują i jak się wypowiadają, do momentu jak dostają stanowiska i co za tym idzie nie należne im pieniądze. Należało by usunąć z polityki wszystkie partie polityczne i wprowadzić pracę każdego polityka na swój własny rachunek, łącznie ze zmianą ordynacji i wyborami, gdzie każdy poseł musiał by sam zebrać określoną ilość podpisów i sam zarządzałby swoim "komitetem" jedno- lub wielo- osobowym, gdzie musiał by wykazać kto w nim się znajduje i za ile, oraz skąd ma pieniądze na ich wynagrodzenia. Wtedy byłby zalążek wolnej Polski.!!!
Wzięlibyście się raczej do konkretnej roboty, zamiast sprzedawać Szczecin szatanowi.
W tym radiu niczego na co by nie pozwoli prezes się nie dowiecie !
Drugie zdanie rezolucji ... radnej Jackowski.
Potępiamy agresję fizyczną i niszczenie mienia.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty