Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. sbownioski.szczecin.eu
Fot. sbownioski.szczecin.eu
Fot. sbownioski.szczecin.eu
Fot. sbownioski.szczecin.eu
"Instalacja Artystyczna Floriana Krygiera" zwycięzcą tegorocznego Budżetu Obywatelskiego w Szczecinie. Informację taką przekazało Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".
- Zwycięski projekt uzyskał 11 507 głosów - mówi jeden z inicjatorów budowy pomnika, redaktor naczelny portalu pogonsportnet.pl Daniel Trzepacz. - Ponad 11 tysięcy głosów. To pokazuje, że kibice Pogoni Szczecin wciąż są liczącą się grupą w mieście. Potrafią się zmobilizować w tego typu sytuacjach i to daje nam pozytywnego kopa do przodu, bo to nie jest pierwsza i nie ostatnia akcja, którą jako kibice Pogoni Szczecin chcemy organizować; którą chcemy robić dla klubu, dla mieszkańców Szczecina i będą zapewne kolejne.

Informacja o tym, że projekt Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin zwyciężył w SBO pojawiła się na stronie stowarzyszenia godzinę przed oficjalną prezentacją na stronie urzędu miasta. Kilka minut później miasto opublikowało wyniki oficjalne.

Pełny raport z głosowania w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim.
Pełny raport z głosowania.
- Zwycięski projekt uzyskał 11 507 głosów - mówi jeden z inicjatorów budowy pomnika, redaktor naczelny portalu pogonsportnet.pl Daniel Trzepacz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty