Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Sytuacja z czwartku. Fot. Słuchacz
Sytuacja z czwartku. Fot. Słuchacz
Pacjenci przyjeżdżają za wcześnie na szczepienia, dlatego tworzą się kolejki - tak sytuację z Netto Areny komentuje pełnomocnik wojewody zachodniopomorskiego ds. szczepień przeciwko Covid-19.
O tworzących się kolejkach przed największym punktem szczepień w regionie informowali nas słuchacze.

- W hali Netto Arena aktualnie odbywa się szczepienie osób. Niestety opóźnienie wynosi ponad cztery godziny. Wszyscy stoją w bliskiej odległości, są sfrustrowani i wściekli. - Dzisiaj byłem w punkcie szczepień pod Areną, ale patrzę, a tam stoi ze 150 osób - mówili słuchacze.

W naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" pełnomocnik wojewody zachodniopomorskiego ds. szczepień przeciwko Covid-19 Justyna Łyjak zaapelowała do zapisanych na szczepienia, by przychodzić na wizytę 10 minut przed wyznaczoną godziną.

- Kumulujemy kolejki. W momencie jej tworzenia jest całkiem możliwe, że osoba, która miała na godzinę 10.15, weszła później. A to z racji tego, że przed Netto Areną nikt nie jest w stanie zweryfikować i ustawiać tę kolejkę po godzinie - tłumaczyła Łyjak.

Dziennie na Netto Arenie szczepionych jest nawet 700 osób.
O tworzących się kolejkach przed największym punktem szczepień w regionie informowali nas słuchacze.
Pełnomocnik wojewody zachodniopomorskiego ds. szczepień przeciwko Covid-19 Justyna Łyjak zaapelowała do zapisanych na szczepienia, by przychodzić na wizytę 10 minut przed wyznaczoną godziną.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty