Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Nie obawiam się kontroli NIK-u w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia - mówi jej prezes Krzysztof Zaremba.
Kontrolę wszczęto na wniosek polityków i związkowców. Najwyższa Izba Kontroli ma sprawdzić w Gryfii, jak przebiegał proces restrukturyzacji stoczni w ostatnich latach.

- Wreszcie będzie okazja do tego, żeby został zadany cios tym wszystkim kłamstwom i pomówieniom na temat Gryfii, które są nie tylko kolportowane i tworzone przez wrogów stoczni wewnętrznych i zewnętrznych, ale także przez tych, którzy niszczyli latami przemysł stoczniowy w Polsce, Szczecinie. Trzeba pamiętać o tym, że my Gryfię podnosimy praktycznie z popiołów - podkreślił Zaremba.

Prezes Gryfii Krzysztof Zaremba przypomniał, że odbudowa stoczni jest nie na rękę politykom, którzy chcieli ją sprywatyzować. - Koledzy posłów Platformy mieli dokonać linczu na Gryfii. Ich kumple, którzy mieli stocznię w teczkach, mieli przejąć majątek. I my stoimy kością w gardle tym wszystkim małym człowieczkom, którzy próbują nasyłać na nas różne instytucje m.in. Najwyższą Izbę Kontroli - powiedział Zaremba.

Morska Stocznia Remontowa Gryfia ma pełny pakiet kontraktów na remonty statków. Teraz zbiera zamówienia na drugie półrocze.
Nie obawiam się kontroli NIK-u w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia - mówi jej prezes Krzysztof Zaremba.
Prezes Gryfii Krzysztof Zaremba przypomniał, że odbudowa stoczni jest nie na rękę politykom, którzy chcieli ją sprywatyzować.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Zawsze można powiedzieć że to wina poprzedników !
Panie Zaremba takie retoryczne pytanie : Czy Pan coś pił ???? ( tak podpowiem ze takie pytanie zadaje się nie w celu uzyskania odpowiedzi a w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń )
nie wiem, czy ktos chciał Gryfię prywatyzować, ale przypominam, że to PiS w 2007 sprzedał państwową stocznię w Trójmieście Ukraińcom. Fakt, że po jakichś 10 latach ją odkupił, ale z jaką stratą dla budżetu państwa??? Ile dziesiątkó milionów na tym straciliśmy my wszyscy??? Bo to przecież naszymi pieniędzmi PiS płacił!
A co do Gryfii, to tu PiS zlikwidował stocznię w Świnoujściu.
Nawet nie chciał jej prywatyzować, by ocalić miejsca pracy.
Po prostu - wziął i zlikwidował.
a kiedy komentarz Gośki???
Toć i ją kontrola obejmuje
Dzięki sprzedaży przez PiS stoczni w Gdańsku Ukraińcom, stocznia nie upadła. Jak już wymieniamy, to wypadałoby przypomnieć, że PO zlikwidowało stocznie w Szczecinie i Gdyni, oraz pół Gryfii w Szczecinie.
A czego ma się bać jak kontrolować będą koledzy, hej hej radio szczecin, mizter Zaręba 4 miesiące temu na waszych łamach mówił że za 18 miesięcy na nowym doku będzie stał statek, miesiąc później już się wycofał rakiem i jak dobrze pójdzie to do końca roku może projekt będzie, a wy co, ano nic, stocznie swinoujska zniszczyli a wy nie jesteście rzetelnymi i obiektywnymi dziennikarzami, co z promem, kłamstwo na kłamstwie a wy klaszczecie jak wam zagrają, hipokryci

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty