Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pierwszy w naszym województwie punkt szczepień drive-thru gotowy w Łobzie.
- Punkt może dziennie szczepić 300 osób - mówi Ariel Szczotok, jego koordynator. Każdy przechodzi standardowe procedury, szczepienie trwa bardzo krótko. - Należy otworzyć drzwi. Pacjent będzie szczepiony bez wysiadania z samochodu. Możliwe jest wykonanie szczepienia w busie, kiedy przyjadą do nas osoby z okolicznych sołectw. Przygotowaliśmy większe namioty, które umożliwią wjazd dużego busa, żeby bezpiecznie i komfortowo zaszczepić pacjentów w busie - wyjaśnia Szczotok.

Punkt drive-thru to trzy namioty i zespół specjalistów. Ważne, by na szczepienie przybyć punktualnie.

- Przyjazd na określoną godzinę i apelujemy, żeby nie pojawiać się dużo wcześniej. Godzina podana w wiadomości SMS jest godziną, na którą powinniśmy stawić się na bramie punktu szczepień - tłumaczy Szczotok.

Punkt drive-thru znajduje się na parkingu przy Łobeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Rozpocznie pracę czwartego maja, będzie czynny od poniedziałku do piątku od 8 do 18.
- Punkt może dziennie szczepić 300 osób - mówi Ariel Szczotok, jego koordynator. Każdy przechodzi standardowe procedury, szczepienie trwa bardzo krótko.
Punkt drive-thru to trzy namioty i zespół specjalistów. Ważne, by na szczepienie przybyć punktualnie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty