Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Kierowcy jadący ulicami Kupczyka, Zegadłowicza czy Miodową w Szczecinie w nienajlepszych humorach rozpoczęli weekend. Wszystko przez ruch wahadłowy w alei Wojska Polskiego w obie strony. Na żywo, z tego ważnego dla wielu podróżnych skrzyżowania, relacjonowała ekipa "Autoradio".
Pierwsze korki przy Jeziorze Głęboki rozpoczęły się przed godziną 14. Utrudnienia dotyczyły szczególnie osób jadących ulicą Zegadłowicza od strony Pilchowa w kierunku centrum Szczecina.

Wszyscy chcący opuścić miasto zatrzymywali się już na wysokości jednostki wojskowej 12. Brygady Zmechanizowanej.

Kierowcy chętnie dzwonili na numer naszego czujnego telefonu 510 777 222.

- Aż się w głowie kręci od natłoku samochodów - relacjonowała słuchaczka.

Sytuacja na skrzyżowaniu przy Jeziorze Głębokie poprawiła się około godziny 18.

Liderem na liście popołudniowych korków była Estakada Pomorska. W kulminacyjnym momencie utrudnienia rozpoczynały się już w ścisłym centrum. Prace drogowe przy budowie centrum przesiadkowego przy Węźle Głębokie mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Dłużej kierowcy poczekają natomiast na finał serialu pod tytułem "Estakada Pomorska". Tutaj widok maszyn budowlanych będzie towarzyszył podróżnym do jesieni 2022 roku.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty