Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Zakład Wodociągów i Kanalizacji zamyka całkowicie dla ruchu kierowców skrzyżowanie ulic Arkońskiej i Broniewskiego w Szczecinie. Ma to związek z rozpoczynającą się w poniedziałek budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w tej części miasta.
Jak informuje rzecznik prasowy ZWiK-u Tomasz Makowski, od rana wjazd w ulicę Broniewskiego będzie możliwy tylko od strony ulicy Chopina. Tym samym ulica Broniewskiego czasowo stanie się ulicą dwukierunkową bez możliwości zaparkowania na niej swoich samochodów.

- Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez miesiąc do czasu zakończenia jednego z etapów prac. Następnie czasowa organizacji ruchu zostanie zmieniona, o czym poinformujemy kierowców w Radiu Szczecin - powiedział Makowski.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie zapewnia, że w trakcie prowadzonych prac dojazd do pobliskiego szpitala będzie w pełni możliwy.
Jak informuje rzecznik prasowy ZWiK-u Tomasz Makowski od rana wjazd w ulicę Broniewskiego będzie możliwy tylko od strony ulicy Chopina.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty