Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. pixabay.com / PublicCo (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / PublicCo (CC0 domena publiczna)
Przedsiębiorcy chętni do prowadzenia pawilonów przy alei Wyzwolenia -nadal poszukiwani. Miasto planowało, aby - w miejsce zlikwidowanych dwa lata temu prowizorycznych kiosków i budynku - powstały cztery nowe, estetyczne pawilony.
Ogłoszono konkurs, podpisano w sumie trzy umowy, jednak z powodu pandemii dwóch przedsiębiorców się wycofało - mówiła, w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji", rzeczniczka miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Celina Wołosz.

- Niestety, w tym roku wycofał się kolejny dzierżawca. Przyczyny, za którymi stoją te rozwiązania umów są niezależne ani od nas, ani od inwestorów. Jednak oni po prostu walczyli o przetrwanie - tłumaczyła Wołosz.

Spółka planuje kolejny konkurs, termin na razie nie jest znany. W pawilonach ma być prowadzona działalność przede wszystkim handlowo-usługowa, np. gastronomiczna.
- Przyczyny, za którymi stoją te rozwiązania umów są nienależne ani od nas, ani od inwestorów. Jednak oni po prostu walczyli o przetrwanie - tłumaczyła Wołosz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty