Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Cleo gwiazdą nowego szczecińskiego projektu, a w tle Wały Chrobrego i roztańczona plaża miejska. Tak zapowiada się muzyczna niespodzianka dla szczecinian.
W roli głównej pochodząca ze Szczecina autorka wielu przebojów, która bez wahania przyjęła zaproszenie do projektu.

- Przede wszystkim poczułam się bardzo wyróżniona i wzruszona, bo przyznam szczerze, że moje serduszko jest związane ze Szczecinem od zawsze. W związku z tym poczułam się naprawdę mega wyjątkowo - powiedziała Cleo.

- Na razie szczegóły owiane są tajemnicą, ale już wkrótce utwór ujrzy światło dzienne - mówi jeden z jego autorów, pierwszy szczeciński saksofon Sylwester Ostrowski. - Zaprosiliśmy przede wszystkim znakomitych szczecinian. Kolor dała również młodzież szczecińska, czyli szczecińscy tancerze. Musieliśmy wszystkich tych wspaniałych młodych twórców wziąć na plażę miejską i zaświecić słońce.

Producentem tajemniczego przeboju jest Szczecińska Agencja Artystyczna. W czwartek gośćmi "Radia Szczecin na dzień dobry" będą Cleo i Sylwester Ostrowski.

Autorem muzyki są Sylwester Ostrowski i Szymon Orłowski. W nagraniach udział wzięli Baltic Neopolis Orchestra, Kasia Buja, Maciej Kazuba i Konrad Słoka. Choreografię wykonali tancerze z Replay Dance Studio.
W roli głównej pochodząca ze Szczecina autorka wielu przebojów, która bez wahania przyjęła zaproszenie do projektu.
- Na razie szczegóły owiane są tajemnicą, ale już wkrótce utwór ujrzy światło dzienne - mówi jeden z jego autorów, pierwszy szczeciński saksofon Sylwester Ostrowski.
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty