Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Piotr Krzystek. źródło: https://www.facebook.com/PrezydentSzczecina/videos/336912984399350/Archiwum
Piotr Krzystek. źródło: https://www.facebook.com/PrezydentSzczecina/videos/336912984399350/Archiwum
Prezydent Krzystek razem z radnymi popierających go klubów chce przeznaczyć powstałe, po odwołaniu regat The Tall Ships Races 2021, oszczędności na dodatkowe nagrody dla nauczycieli.
Miasto chce przeznaczyć na ten cel 26 mln zł na najbliższe trzy lata.

Wydatki mają pochodzić z dochodów własnych gminy. W tym roku będą to pieniądze z zaoszczędzonych po odwołaniu finału The Tall Ships Races 2021 środków.

Projekt uchwały w tej sprawie ma trafić na najbliższą sesję Rady Miasta.

Dodaj komentarz 4 komentarze

Jak zawsze wspaniałe pomysły panującego nam Prezydenta ! Rozumiem że gdyby The Tall Ships Races 2021 się odbyło to nauczyciele nagród by nie otrzymali ... A może by tak "Krzystkowe towarzystwo" tak chlubiące się The Tall Ships Races i koncepcją Floating Garden wybudowało kilka profesjonalnych i bezpłatnych slipów dla miłośników spędzania czasu wolnego na wodzie ?? Morskie Miasto z największą ilością wokoło wód śródlądowych w Polsce , do tego na rzeczno-morskim szlaku turystycznym Europy ; a do "slipowania" tylko kilka miejsc za dużą kasę. Uświadomię tylko że "slipy" nie służą tylko do wodowania ale również i przede wszystkim do wyjęcia na ląd w przypadku awarii. Nie ma wodnych lawet czy holowania na wodzie ! Po prostu WSTYD !!!
Panie Prezydencie a może ma pan pomysł na nową przeprawę przez Odrę a potem Regalicę , odciążenie ulicy Gdańskiej i jakąś trasę alternatywną ?
Popieram przedmówcę Obserwator-a
Może nasz prezydent wreszcie ruszy głową a nie gdzie się coś opłaca...
A tak w ogóle, to zdjąć go ze stanowiska!!!
Ta są publiczne pieniądze dla szczecinian. Nie wyrażam zgody na kolejne darowizny i dotacje dla wybranych. Nauczyciele mają
dwa miesiące wakacji, wolne w ferie świąteczne , rekolekcje, wolne soboty i krótszy niż inni dzień pracy. Czerwcowy miesiąc pracy skończył się 25 czerwca a miesiąc ma 30 dni. Szczecin dopłaca do pensji nauczycieli i wystąpił sądownie o ich zwrot od ministerstwa oświaty.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty