Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik, Konrad Nowak [RADIO SZCZECIN]
Fot. Robert Stachnik, Konrad Nowak [RADIO SZCZECIN]
Rafał Zahorski, pełnomocnik marszałka Olgierda Geblewicza do spraw gospodarki morskiej - ma przeprosić za rozpowszechnienie nieprawdziwych informacji, naruszających dobra osobiste Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia.
Wyrok w tej sprawie zapadł przed Sądem Okręgowym w Szczecinie. Jak mówi Krzysztof Zeremba, prezes Gryfii - pełnomocnik marszałka Geblewicza: „fabrykował informacje, które uderzały w wizerunek Gryfii i działały na niekorzyść spółki”.

- Ten człowiek znany jest z publicznego kłamania, w mojej ocenie. Sąd podzielił nasze opinie i ma przeprosić za to, że pisał i powtarzał to jeszcze w mediach społecznościowych o tym, że w MSR Gryfia są puste doki, co jest oczywiście wierutną bzdurą i kłamstwem - mówi Zaremba.

Prezes Krzysztof Zaremba dodaje, że Zahorski „zawodowo” zajmuje się powielaniem kłamliwych informacji, za co płaca podatnicy.

- Pytanie publiczne do pana marszałka Geblewicza: Za co płaci publiczne pieniądze, sześć tysięcy złotych miesięcznie swojemu doradcy Zahorskiemu? Po to żeby dezawuował nasze polskie państwowe firmy sektora gospodarki morskiej. Po to marszałek mu płaci? - pyta Zaremba.

Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.
- Sąd podzielił nasze opinie i ma przeprosić za to, że pisał i powtarzał to jeszcze w mediach społecznościowych o tym, że w MSR Gryfia są puste doki, co jest oczywiście wierutną bzdurą i kłamstwem - mówi Zaremba.
Prezes Krzysztof Zaremba dodaje, że Zahorski „zawodowo” zajmuje się powielaniem kłamliwych informacji, za co płaca podatnicy.

10 komentarzy

skoro temat kłamstw i doków poruszono, to... co tam, panie słychać w sprawie budowy tego nowego doku, dla którego zlikwidowałeś stocznię w Świnoujściu?
Chciałbym się zapytać o te dobre imię stoczni Gryfia? W którym ono jest dobre?
To prawda że teraz Przemas pracuje na Płoni? Tomek dla Ciebie też tam się znajdzie robota.
Same kryształy w tej Gryfi !
Na całe szczęście Koalicja PO-PSL nic nie likwidowała ; wręcz budowała "tyma rękami'' ...
Rozumiem mieszkańców Świnoujścia ale pomyślcie;, macie swój rozum.
Różnica zdań między Zahorskim a Zarembą bierze się z tego, że ten pierwszy pracuje w branży ponad dwie dekady, ma duże grono znajomych i doskonale wie, "co w trawie piszczy".
Pan Zaremba za to bardzo dobrze wie, jakie komunikaty trzeba przekazywać społeczeństwu.
Różnica zdań jest taka jak między wiadomościami w TVP i faktami w TVN.
POwców w Szczecinie
trzeba wyplewić
w samorządzie na MAXA!
Nic nowego w Gminie miasto Szczecin . Kłamstwo oszustwo , kłamstwem i oszustwem pogania. Prym w tym wiodą pełnomocnicy. Pozostali ani czci ani honoru raczej nie mają by powiedzieć PRZEPRASZAM.
Skoro sam Geblewicz nie potrafi przeprosić za incydent na autostradzie , czego więc można się spodziewać PO tym człowieku którego reprezentuje inny , podobny do niego czlowiek ? Jeden i drugi warci są siebie.
idz precz panie dziadu G

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty