Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Nie będzie modernizacji ulicy Żołnierskiej na szczecińskim Pogodnie. Fot. www.google.com/maps
Nie będzie modernizacji ulicy Żołnierskiej na szczecińskim Pogodnie. Fot. www.google.com/maps
Remont jest za drogi, miasto nie ma na to środków. Nie będzie modernizacji ulicy Żołnierskiej na szczecińskim Pogodnie. Od wielu lat apelują o to mieszkańcy okolicy.
Teraz dopytuje o to, także miejski radny Patryk Jaskulski. Złożył w tej sprawie interpelację. Chodzi o wymianę starej kostki brukowej.

Jak mówią mieszkańcy, gdy ulicą przejeżdżają samochody jest ogromny hałas. - Kłapanie opon o tą kostkę jest straszne. Dom się trzęsie. Ulica dudni, masakra. Ten bruk był dobry, jak jeździły czołgi i wojska - przyznają mieszkańcy.

Krzysztof Soska zastępca prezydenta Szczecina odpowiada, żeby wyeliminować hałas trzeba przebudować całą jezdnię. A to za wysoki koszt dla miasta. Oszacowano go na prawie 7 mln złotych. Ta inwestycja nie znalazła się w budżecie miasta na ten rok, ani w Wieloletnim Programie Rozwoju Szczecina.
Jak mówią mieszkańcy, gdy ulicą przejeżdżają samochody jest ogromny hałas.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty