Kibice Osijeku nie przewidują innego wyniku niż zwycięstwo z Pogonią Szczecin. Mecz o awans do 3. rundy eliminacji Ligii Konferencji Europy rozpocznie się o godz. 21:00.
W pierwszym spotkaniu w Szczecinie padł bezbramkowy remis. Awansuje zatem ten kto dziś wygra. Porażka fanom NK Osijek nie przechodzi nawet przez myśl.

W Osiejku na pl. Ante Starcevica z mieszkańcami rozmawiał nasz reporter Kamil Nieradka: - Według mnie wygramy. W pierwszym meczu w Szczecinie NK Osijek zaprezentował się słabo. Dlatego myślę, że teraz będą chcieli udowodnić, kto jest po prostu lepszy. 2:0 dla Osijeku. Od kilku lat klub jest doinwestowany - niedługo zacznie się budowa nowego stadionu. Poza tym klub jest dobrze zarządzany - mamy solidnych piłkarzy i jednego z najlepszych trenerów w Chorwacji Nenada Bielice. Dziś to wszystko zaczyna owocować.
Obecnie jesteśmy najsilniejszą drużyną w Chorwacji. Pokonaliśmy ostatnio Hajduka Split. Dlatego nie przewiduje innego wyniku niż pewne zwycięstwo Osijeku.

Druga połowa meczu NK Osijek kontra Pogoń Szczecin będzie relacjonowana na naszej antenie. Komentować będą Kamil Nieradka i Bartłomiej Czetowicz. Jeśli będzie taka potrzeba, będziemy relacjonować też dogrywkę i rzuty karne. Komentarze ekspertów, w studiu po meczu, zbierze Radosław Jaczmiński.