Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Już dziś przed siedzibą Radia Szczecin stanie namiot, w którym każdy chętny będzie mógł przyjąć preparat przeciwko Covid-19.
Dawek powinno wystarczyć dla wszystkich. Chętni otrzymają jednodawkową szczepionkę firmy Johnson and Johnson.

Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Punkt stanie w ogrodzie Radia Szczecin przy Magnolii na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Niedziałkowskiego. Szczepienia rozpoczną się o 10:00 i potrwają do 15:00.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

A gdzie Radioszczecin będzie podpisywać dokument, że będzie płacił ludziom odszkodowania za ewentualne skutki uboczne krótko i długoterminowe po zastosowaniu tej eksperymentalnej terapii genowej?
Dlaczego kolaborujecie z polskojęzycznym żydowskim okupantem i przyczyniacie się do kalectwa i śmierci swoich rodaków?
―Za ile się sprzedaliście?
To do czego nagabujecie nie jest szczepionką i tylko potencjalnie preparatem medycznym w trzeciej fazie badań, które mają trwać do 2023 roku i mówi o tym sam producent...
―Czy weźmiecie odpowiedzialność za ludzi, którzy będą mieli NOP'y?
―Czytał chociaż któryś mądrogłupi łeb ze studia Waszego przeczytał ulotkę?
Nigdzie nie jest napisane, że ten preparat jest przeciw czemuś.
Lokalny Patriota-leżałem 3 tygodnie w szpitalu na covid. Widziałem śmierć kilku osób. Inaczej byś gadał jakbyś to widział na własne oczy. Oczywiście masz wybór,możesz się nie szczepić, ale sprawiedliwe było by gdybyś po ewentualnym zachorowaniu zapłacił z własnej kieszeni za każdy dzień pobytu w szpitalu.
"[...] będąc zaszczepionym nadal możesz się zarazić i nadal roznosisz wirusa.
―Kiedy, to zrozumiecie?
Obudźcie się i nie wierzcie w takie głupoty co wam mówią, będąc zaszczepionym nadal możesz się zarazić i nadal roznosisz wirusa..."
Rozumiem że radio bierze na siebie odpowiedzialność za skutki uboczne tego eksperymentu medycznego.
Przecież nikt nikogo nie ciągnie za rękę. Nie chcecie -nie szczepcie się. Leżałem na sali z człowiekiem, który błagał lekarzy o uratowanie życia. Płuca pracowały mu w 30 %. Chciał jeszcze zobaczyć wnuczkę,która się miała urodzić. Kiedyś był antyszczepionkowcem, być może jakby się zaszczepił przebieg choroby byłby łagodniejszy. Nie szczepcie się więc, ale honorowo umierajcie w domach i nie proście nikogo o ratowanie życia
@marek A skąd My mamy wiedzieć jak Ty lub twój kolega ze szpitalnej pryczy dbacie o swój organizm??? Trzy tygodnie w szpitalu i stan krytyczny świadczy że słabo. Można to porównać do palacza papierosów który lekceważąco podchodzi do nałogu, a jak zachoruje to jest lament i zastanawianie się „czemu ja”. Obecnie sytuacja jest taka że lekarze „leczą” tygodniami, ale nie wyleczą, a wszelkiej maści foliarze, szury nie chorują, lub leczą się w dosłownie kilka dni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty