Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Niewątpliwie budowa tunelu w Świnoujściu, to zasługa rządów Prawa i Sprawiedliwości, tak jednogłośnie mówią goście "Kawiarenki Politycznej" w Radiu Szczecin.
Tunel pod Świną jest już wydrążony, a w czwarek Świnoujście odwiedził prezydent Andrzej Duda, który osobiście przeszedł tunel.

Budowa tunelu w Świnoujściu była jedną z obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, która została w pełni dotrzymana - mówi poseł PiS Leszek Dobrzyński. - Wiemy też w jaki sposób do budowy tego tunelu doszło, wiemy, że była to decyzja polityczna rządów Prawa i Sprawiedliwości. Była to nasza obietnica wyborcza. Tunel został wydrążony, teraz mamy rok czasu na dokończenie tej budowy.

Poseł Lewicy Dariusz Wieczorek chwali obecnych rządzących, za to że doprowadzili do budowy tunelu w Świnoujściu. - My nie patrzymy czy ktoś jest z PiS-u czy z innej partii. Jak robi dobrze, to go chwalimy. Panie pośle Dobrzyński, chcę publicznie was za to pochwalić, że doprowadziliście do końca realizację tej inwestycji.

Poseł Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Napieralski dodaje, że gdyby nie Prawo i Sprawiedliwość, to nie byłoby tak dużych pozyskanych funduszy na budowę tunelu.

- Trzeba oddać rządowi Prawa i Sprawiedliwości, że choć nie dał złotówki, tylko Unia Europejska, to niewątpliwie działania rządu Prawa i Sprawiedliwości w pozyskaniu tych środków były bardzo duże - tłumaczy Napieralski.

Tunel w Świnoujściu ma zostać oddany do użytku jesienią 2022 roku.
Budowa tunelu w Świnoujściu była jedną z obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, która została w pełni dotrzymana - mówi poseł PiS Leszek Dobrzyński.
Poseł Lewicy Dariusz Wieczorek chwali obecnych rządzących, za to że doprowadzili do budowy tunelu w Świnoujściu.
Poseł Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Napieralski dodaje, że gdyby nie Prawo i Sprawiedliwość, to nie byłoby tak dużych pozyskanych funduszy na budowę tunelu.

4 komentarze

I za te słowa jakie padły z ust p. Wieczorka i Napieralskiego Wielki Szacunek ! Zawsze szanowałem obu panów za merytoryczne dyskusje ; szkoda tylko że ( jedna -w tym przypadku dwie - jaskółka wiosny nie czyni) pozostali opozycyjni politycy nie potrafią chwalić kiedy trzeba, a jedynie przyjmują formę bezwzględnej krytyki wszystkiego i zawsze wobec Rządu.
Dodam jeszcze p. Rzepę do tego "merytorycznego towarzystwa totalnej opozycji "z którymi naprawdę da się porozmawiać. Wprawdzie obozy polityczne z których panowie się wywodzą są dalekie od moich oczekiwań ale postawa panów powinna być wzorem dla innych polityków z regionu m.in. dla ...p. Nitrasa za którego wypowiedzi i zachowania się wstydzę rozmawiając w Polsce , choć powinni się wstydzić jego wyborcy.
Tak czy inaczej , reasumując - zachodniopomorskie wybiera raczej mądrych i sprawdzonych polityków ; z małymi wyjątkami ...
PIS daje rade !
jedyną, faktyczną, zasługą PiSiorów było to, że... NIE PRZESZKADZALI.
Grosza nie dołożyli, ale przynamniej nie przeszkadzali.
No to teraz, panowie z PiS, do kasy! Po premie, nagrody, pochwały!
Jak widać, w Polsce PiSu za "nicnierobienie" też można doczekać się i nagród, i pochwał, i powszechnego uwielbienia... :))))
No i samozadowolenie PiSiorów też KO(s)MICZNE jest
Sukces pis-u za kasę Świnoujścia i znienawidzonej UE! SUKCES PANIE :D

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty