Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Kolejnych zmian na Węźle Łękno kierowcy powinni spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni. Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Kolejnych zmian na Węźle Łękno kierowcy powinni spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni. Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Kolejne ułatwienia dla kierowców na przebudowywanym Węźle Łękno: zmiany usprawniające jazdę wykonawca wprowadzi od wtorku.
- Od 26 października będzie można przejechać fragmentem ulicy Zaleskiego, od ulicy Sienkiewicza do skrzyżowania z al. Wojska Polskiego, czyli tym fragmentem, gdzie wybudowany został nowy przejazd kolejowy. Tutaj zachowane zostaną relacje prawoskrętne, czyli z ulicy Zaleskiego będzie można w prawo przejechać Wojska Polskiego, no i z Wojska Polskiego w prawo; w ulicę Zaleskiego - zapowiada Piotr Zieliński, rzecznik Miasta ds. inwestycji.

Kolejnych zmian na Węźle Łękno kierowcy powinni spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni.
- Od 26 października będzie można przejechać fragmentem ulicy Zaleskiego, od ulicy Sienkiewicza do skrzyżowania z al. Wojska Polskiego, czyli tym fragmentem, gdzie wybudowany został nowy przejazd kolejowy. Tutaj zachowane zostaną relacje prawoskrętne, czyli z ulicy Zaleskiego będzie można w prawo przejechać Wojska Polskiego, no i z Wojska Polskiego w prawo; w ulicę Zaleskiego - zapowiada Piotr Zieliński ze spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty