Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Kluczyki do nowego Nissana Qashqai trafiły w ręce dyrektora zarządzającego gorzowską drużyną żużlową - Tomasza Michalskiego.
Przekazanie samochodu odbyło się w symbolicznym i nietypowym miejscu, ponieważ nad głowami uczestników wydarzenie znajduje się droga łącząca Szczecin i Gorzów. Piątkowe oficjalne przekazanie kluczyków przez dyrektorkę marki Nissan Polmotor Annę Janik-Kordaczuk, było nie tylko zapowiedzią kontynuacji współpracy w nowym sezonie, ale również docenieniem wkładu w rozwój sportu żużlowego w naszym regionie, a także docenieniem wyników sportowych. Ekipa Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski zajęła 3. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Wspólne cele i współpraca pomiędzy podmiotami zarówno klubu, jak i sponsora Nissan Polmotor, rozwija się o czym świadczy wymiana aut.

Nissan Polmotor bardzo aktywnie wspiera w ostatnich latach sport zawodowy. Od kilku lat jest partnerem motoryzacyjnym Stal Gorzów, a Sportową Ambasadorką marki Nissan Polmotor jest Małgorzata Hołub-Kowalik, która po powrocie z Igrzysk także otrzymała Nowego Nissana Qashqai. Zupełnie nowy Nissan Qashqai to crossover, innowacyjny, hybrydowy, pełen stylu. Naszpikowany technologiami, które dostarcza nowym użytkownikom prawdziwej przyjemności z prowadzenia auta. Dodatkowym atutem jest Pakiet Nissan Intelligent Mobility, który zapewnia większą pewność siebie oraz łączność ze światem podczas każdej podróży, których Dyrektorowi Stali Gorzów nie brakuje.
Fot. Jakub Niwa
Fot. Jakub Niwa

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty