Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Grupa Azoty Police
Fot. Grupa Azoty Police
Fot. Grupa Azoty Police
Fot. Grupa Azoty Police
Kamila Splinter z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Dawid Stanek z Akademii Morskiej w Szczecinie tegorocznymi Ambasadorami Marki Grupy Azoty Police.
To już piąta edycja programu skierowanego do studentów i doktorantów uczelni wyższych w Polsce.

- Główny cel Ambasadorów Marki to promocja w środowisku akademickim korzyści płynących z zatrudnienia w Grupie Azoty - mówi laureatka tegorocznej edycji Kamila Splinter. - Co dwoje ambasadorów, to nie jeden. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie nie tylko współpracą między poszczególnym uniwersytetem i spółką, a także naszymi uczelniami, czyli Akademią Morską i ZUT-em. Mam nadzieję, że pod koniec programu będziemy mogli powiedzieć, że zrealizowaliśmy wszystkie cele, które sobie założyliśmy. W końcu studenci najlepiej dotrą do młodych ludzi.

Zadanie Ambasadorów Marki to między innymi przybliżanie studentom i doktorantom obszarów działalności Grupy Azoty, czy też współpraca z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi na uczelniach wyższych.
- Główny cel Ambasadorów Marki to promocja w środowisku akademickim korzyści płynących z zatrudnienia w Grupie Azoty - mówi laureatka tegorocznej edycji Kamila Splinter.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty