Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Codzienność dla kierowców w Szczecinie. Trwają popołudniowe, wyjątkowo uciążliwe korki.
Godz. 16.00
Powtarza się codzienna popołudniowa sytuacja na Moście Gryfitów w Szczecinie. Drogowcy - z powodu przebudowy wiaduktu - wprowadzili tu czasowo ruch wahadłowy. Tym samym korki na ulicy Floriana Krygiera oraz na Batalionów Chłopskich sięgają co najmniej kilometra. Opuszczającym centrum Szczecina zalecamy o tej porze ulicę Energetyków lub Trasę Zamkową.

Godz. 15.00
Coraz większy zator na placu Żołnierza w Szczecinie. W tej części miasta utkniemy przede wszystkim dojeżdżając od strony Bramy Portowej oraz od strony Trasy Zamkowej. Podobnie na Bramie Portowej, gdzie korek na nitce od strony ulicy Energetyków sięga niemal ronda Portowców.

Więcej informacji o sytuacji na drogach naszego regionu i na ulicach Szczecina w serwisach "Auro Radio" na naszej antenie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty