Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Ferie zimowe nad Morzem Bałtyckim dla całej rodziny. To nagroda do zdobycia w ramach konkursu organizowanego przez Hotele Nadmorskie oraz Radio Szczecin.
Do zdobycia jest pięciodniowy pobyt w jednym z czterogwiazdkowych hoteli w ferie zimowe: Senator w Dźwirzynie, Unitral w Mielnie lub Lidia w Darłówku. Na miejscu czeka na nich strefa SPA, baseny, restauracje oraz rozrywka.

To będą kreatywne ferie - przekonuje dyrektor hotelu Unitral w Mielnie Marek Grzesiak i podkreśla, że punkty już czekają na słuchaczy Radia Szczecin. - Staramy się, żeby to były ferie w ruchu, bo dość siedzenia przed komputerami, w domach. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci i to w różnym wieku.

- Myślę, że goście będą mile zaskoczeni, bo mają szeroki asortyment dań na ciepło i zimno. Myślę, że nikt nie wyjdzie stąd głodny - zaprasza pracownica jednego z hoteli.

- Wykonuję masaż świecą ciepłą, rozgrzaną, przyjemną na naturalnych składnikach. Fajnie odżywia, nawilża. Mamy świecę na całe ciało i na plecy. Można się odprężyć i rozluźnić mięśnie - dodaje inna pracownica.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zajrzeć tu. Właśnie tam znajduje się formularz zgłoszeniowy. Należy napisać, dlaczego warto spędzić ferie zimowe nad morzem. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami.

Z pracownikami hoteli rozmawiał Bartłomiej Czetowicz.
To będą kreatywne ferie - przekonuje dyrektor hotelu Unitral w Mielnie Marek Grzesiak i podkreśla, że punkty już czekają na słuchaczy Radia Szczecin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty