Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. www.facebook.com/OspSiemysl
Fot. www.facebook.com/OspSiemysl
W Szczecinie wiatr szaleje, z kolei nad morzem najwięcej pracy w związku z wichurą było nad ranem.
Nad morzem porywy wiatru sięgały 100 km/h. Najwięcej pracy w związku z wichurą strażacy mieli w nocy i nad ranem.

Kapitan Krzysztof Azierski z kołobrzeskiej straży pożarnej mówi, że łącznie odnotowano 21 interwencji, zarówno w pasie nadmorskim, jak i w głębi powiatu kołobrzeskiego.

- Od godziny 4 zaczęły napływać nam zdarzenia związane przede wszystkim z powalonymi drzewami na ciągi komunikacyjne, piesze. Wiatr zerwał wiatę przystankową. Drzewo spadło na samochód w miejscowości Białokury - powiedział Azierski.

Na szczęście, w wyniku wszystkich zdarzeń, nikt nie ucierpiał i skończyło się na stratach materialnych. Wiatr w Kołobrzegu ma systematycznie słabnąć do godziny 16.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty