Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Agresja Rosji na Ukrainę, to obecnie najlepszy moment do pełnego wyjaśnienia katastrofy polskiego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem.
TU-154 - z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie - leciał wówczas na obchody 70. rocznicy mordu katyńskiego. O tym, między innymi mówili dziś wierni, którzy tuż przed południem pojawili się w szczecińskiej katedrze.

- W tym roku czytanie i rozważanie męki pańskiej zbiega się z 12. rocznicą katastrofy smoleńskiej. Niech będzie to dla nas wezwanie na spojrzenie na tamto tragiczne wydarzenie. - Tragedia niesamowita, do dzisiaj niewyjaśniona. Tak, tam jest ślad moskiewski. Takich "przyjaciół należy się wyzbywać". - 10 kwietnia to jest rocznica katastrofy smoleńskiej, która nie wydarzyła się bez przyczyny. Ci ludzie polecieli na obchody 70. rocznicy mordu w Katyniu, który był przejawem zła płynącego z rosyjskiego imperializmu, który dzisiaj ponownie wychodzi na jaw - mówili zgormadzeni.

W katastrofie polskiego samolotu w Smoleńsku, 10 kwietnia 2010 roku, zginęło w sumie 96 osób.
Relacja Adama Wosika [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty