Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
25 lat więzienia albo dożywocie grozi 38-latkowi za usiłowanie zabójstwa. Jest akt oskarżenia w tej sprawie.
Podejrzany, w lutym tego roku, na drodze krajowej nr 20, w pobliżu miejscowości Drawsko, kierując samochodem osobowym, wyprzedził jadącego rowerem pokrzywdzonego i zajechał mu drogę. Następnie wysiadł z auta i zadał pokrzywdzonemu cios nożem w głowę.

Mężczyzna doznał złamania kości czołowej, ale miał jeszcze na tyle sił, by samodzielnie dotrzeć do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

Agresor został zatrzymany i aresztowany. Nie był wcześniej karany.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty