Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Ruszyła przebudowa placu Zwycięstwa w Szczecinie. W niedzielę rozpoczął się tam remont torowiska.
Zmiany dla kierowców nie są tak drastyczne, jak pierwotnie zapowiadano - ulica Krzywoustego jest przejezdna, a tramwaje kursują w obie strony. Kierowcy mogą spodziewać się jednak wygrodzeń oraz zawężeń do jednego pasa.

Od niedzieli zmieniono również rozkład jazdy tramwajów. Prace na placu Zwycięstwa potrwają przez najbliższe trzy miesiące.

- Przebudowa jest potrzebna, żeby to lepiej funkcjonowało w przyszłości. Szczecin jest rozkopany, ale przemęczymy się i jest nadzieja, że kiedyś będzie lepiej. - Będzie to przeszkadzać, bo już pół miasta rozkopali. - Przejeżdża tutaj tysiące aut dziennie, to jest ruchliwa ulica, ale zawsze można jakiś objazd zrobić. - Będą korki. - Wszyscy narzekamy, ale potem będziemy mieli ładne drogi - mówią mieszkańcy.

Nadzór nad realizacją sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.
Relacja Krzysztofa Cichockiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty