Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Sezon na wędkowanie trwa. W Świnoujściu wybrzeża są niemal w całości zajęte przez wędkarzy, którzy polują na "grube ryby".
- Zdarzają się ładne okazy. - Aby brało, najlepiej przyjść z rana. - Początkujący powinni przychodzić od 7, a później można sobie posiedzieć dla przyjemności. Złowiłem dwa wymiarowe okazy, ryba ma po 20 centymetrów. - Myślę, że pogoda, jeśli chodzi o wędkowanie, nie ma znaczenia - mówili reporterce Radia Szczecin świnoujscy wędkarze.
Relacja Joanny Maraszek [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty