Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (TBS). Mat. Urząd Miasta Szczecin
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (TBS). Mat. Urząd Miasta Szczecin
Rusza przetarg na wykonawcę inwestycji. Przy ul. Pokładowej, Oficerskiej i Masztowej powstanie sześć budynków, w których oprócz 178. mieszkań znajdą się też żłobek i klub seniora, mówi Tomasz Klek - rzecznik miasta ds. mieszkalnictwa.
- Na osiedlu przewidziano lokale przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie mieszkania, jak zawsze w przypadku mieszkań TBS będą wykończone pod klucz. Wokół nowych budynków powstanie placyk do gry w koszykówkę, miejsca do rekreacji i plac zabaw, miejsca postojowe, drogi i chodniki - mówi Klek.

Pierwsze osiedle TBS w Dąbiu powstało dwa lata temu. Powstało tam prawie 200 mieszkań.
Przy ul. Pokładowej, Oficerskiej i Masztowej powstanie sześć budynków, w których oprócz 178. mieszkań znajdą się też żłobek i klub seniora, mówi Tomasz Klek - rzecznik miasta ds. mieszkalnictwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty